Vizuālas atskaites

COGNITIO IT > Pakalpojumi > Vizuālas atskaites

Sazinieties ar mums

Zvaniet mums

+371 64292414

+371 27828000

Rakstiet mums

info@cognitioit.com

Biroja darba laiks

Pirm.-Piekt. 10:00 - 19:00

Vizuālas atskaites

Kas ir datu vizualizācija?

Katru dienu jūsu organizācija uzkrāj vairāk datu par ieņēmumiem, mārketinga efektivitāti, mijiedarbību ar klientiem, krājumu līmeni, ražošanas veiktspēju, darbinieku skaitu, izmaksām un citiem galvenajiem darbības rādītājiem. Taču, tā kā apstrādājams ir tik daudz datu, darbiniekiem ir grūti saskatīt kopainu.

Datu vizualizācija palīdz pārvērst visus šos detalizētos datus skaidrā, vizuāli pievilcīgā un praktiski izmantojamā biznesa informācijā. Izmantojot ārējos datu avotus, modernie datu vizualizācijas rīki ne tikai nodrošina skaidrāku priekšstatu par galvenajiem veiktspējas rādītājiem: tie apvieno datus un palīdz redzēt attiecības starp KPI, tirgu un AI analītikas pasauli.

Datu vizualizācijas priekšrocības

Dati satur vērtīgus ieskatus, kas var virzīt jūsu uzņēmumu uz priekšu. Problēma ir tā, ka ne vienmēr ir iespējams izveidot pilnīgu attēlu, pamatojoties uz tukšiem skaitļiem. Bet, kad dati tiek parādīti vizuālā formātā, rodas savienojumi, modeļi un ieskati, kas citādi paliktu nepamanīti.

Vizualizācijas atdzīvina datus un meistarīgi veido stāstus, pamatojoties uz aiz skaitļiem paslēptajām atziņām. Izmantojot dinamiskos informācijas paneļus, interaktīvos pārskatus, diagrammas, grafikus un citus vizuālos materiālus, datu vizualizācija palīdz ātri un efektīvi atklāt svarīgus ieskatus.

Kā maksimāli izmantot datu vizualizāciju

Spēja parādīt kopainu aiz skaitļiem padara datu vizualizāciju par efektīvu informācijas nodošanas līdzekli. Datu vizualizācija var palīdzēt parādīt veiktspējas metriku, noteikt tendences, analizēt jaunu stratēģiju efektivitāti, demonstrēt attiecības un veikt citas darbības. Šie skati var būt spēcīgs saziņas un sadarbības rīks, kas pievieno vērtību pārskatiem, stāstiem, lietojumprogrammām un citiem piegādes rīkiem.

Pieņemiet labākus lēmumus, izmantojot datu vizualizāciju

Skaistas, bagātīgas vizualizācijas ir lieliski rīki ideju paziņošanai, taču to galvenais mērķis ir palīdzēt pieņemt labākus lēmumus. Tālāk ir sniegti daži piemēri, kā datu vizualizācija palīdz pieņemt stratēģiskus lēmumus.

Paskatieties uz kopainu

Skaidrs priekšstats par veiktspēju ir paslēpts aiz jūsu sistēmās saglabātajiem darījumu, mijiedarbības, procesa un uzvedības datiem. Datu vizualizācija ļauj paplašināt kontekstu un atklāt dziļākus modeļus tajā. Rezultātā jūs varēsit atpazīt tendences un modeļus, kas citādi paliktu nepamanīti, analizējot neapstrādātus skaitļus.

Nosakiet galvenos faktorus

Skaidra izpratne par atsevišķu datu kopainu palīdz identificēt svarīgus ieskatus, kas palīdzēs veiksmīgai lēmumu pieņemšanai, plānošanai, stratēģijām un rīcības plāniem. Kā darbojas jūsu organizācija, kas ir jāmaina un kur koncentrēt savus resursus? Savu datu nozīmes izpratne uzlabo jūsu produktivitāti un palīdz pieņemt labākus lēmumus.

Pieņemiet apzinātus lēmumus

Izmantojot precīzus skaitļus un konkrētus ieskatus, jūs varat pieņemt ar datiem pamatotus lēmumus ar lielāku pārliecību. Skaidra izpratne par veiktspējas rādītājiem sniedz jums zināšanas un rīkus, lai pieņemtu pareizos lēmumus īstajā laikā.

Izsekojiet mainīgajām tendencēm

Kad būsit izveidojis savu bāzes līniju, parādīsies tendences. Sekojiet progresam, identificējiet tendences un izmantojiet ieskatus, lai pieņemtu pārdomātus stratēģiskus lēmumus. Tiklīdz jūs identificēsit savas tendences, modeļu izmaiņas norāda uz novirzi no paredzētā kursa. Tas ļaus jums nekavējoties novērst sliktas darbības cēloņus.

Kā mēs varam palīdzēt?

  • Izveidot nepieciešamos vizuālos pārskatus
  • Uzturēt un veikt izmaiņas atskaitēs
  • Veidot un sagatavot datus atskaitēm
  • Sniegt padomus par pārskatu izmantošanu