Biznesa analītika

COGNITIO IT > Pakalpojumi > Biznesa analītika

Sazinieties ar mums

Zvaniet mums

+371 64292414

+371 27828000

Rakstiet mums

info@cognitioit.com

Biroja darba laiks

Pirm.-Piekt. 10:00 - 19:00

Biznesa analītika

Kas ir biznesa analītika?

Biznesa analīze palīdz gūt vērtīgu ieskatu un pieņemt stratēģiskus lēmumus. Biznesa informācijas rīki analizē vēsturiskos un pašreizējos datus un parāda rezultātus intuitīvos vizuālos formātos.

Kā darbojas biznesa analītika?

Neapstrādātu datu pārvēršana par visaptverošu analīzi visai organizācijai ietver četras galvenās darbības. Pirmie trīs — datu vākšana, analīze un vizualizācija — nosaka pamatu galīgā lēmuma pieņemšanai. Iepriekš uzņēmumiem lielākā daļa analītikas bija jāveic manuāli, taču tagad biznesa informācijas rīki automatizē šos procesus, ietaupot laiku un pūles.

Kāpēc uzņēmumi gūst labumu no biznesa analīzes rīku izmantošanas

Tā kā biznesa informācijas rīki paātrina informācijas analīzi un veiktspējas mērīšanu, tie ir nenovērtējami, lai apkarotu neefektīvus procesus, identificētu iespējamās problēmas, atrastu jaunus ieņēmumu avotus un noteiktu jomas turpmākai izaugsmei.

Šīs ir tikai dažas no biznesa analīzes priekšrocībām uzņēmumiem.

  • Paaugstināta biznesa procesu efektivitātes nodrošināšana.
  • Izpratne par klientu uzvedību un pirkšanas vēlmēm.
  • Precīzi izsekojiet pārdošanas, mārketinga un finanšu nodaļu darbībai.
  • Notīriet etalonus, kuru pamatā ir vēsturiskie un pašreizējie dati.
  • Tūlītēji brīdinājumi par datu anomālijām un klientu problēmām.
  • Analytics, ko var kopīgot reāllaikā starp nodaļām.

Agrāk biznesa informācijas rīkus galvenokārt izmantoja analītiķi un IT speciālisti. Tagad pašapkalpošanās biznesa informācijas platformas padara to pieejamu ikvienam: no vadītājiem līdz līniju nodaļām.

Kā biznesa analītika uzlabo veiktspēju sešās galvenajās jomās

Mijiedarbība ar klientiem

Iegūstiet visu savu klientu informāciju vienuviet, lai koncentrētu resursus uz galvenajām jomām, kas uzlabos jūsu klientu pieredzi un atbalstu.

Pārdošana un mārketings

Iegūstiet pārskatāmību par pārdošanas un mārketinga veiktspēju, klientu uzvedību un vēlmēm, lai veicinātu turpmākās mārketinga iniciatīvas un ieņēmumu pieaugumu.

Operācijas

Uzlabojiet biznesa procesus: automatizējiet rutīnas analītiskos uzdevumus, racionalizējiet procesus, samaziniet neefektivitāti un palieliniet produktivitāti.

Finanses

Izmantojiet pielāgojamus informācijas paneļus, lai iegūtu visaptverošu priekšstatu par sava uzņēmuma finansiālo stāvokli, izpētītus vēsturiskos datus, aprēķinātus riskus un prognozētas tendences.

Krājumu vadība

Automatizējiet datu analīzi un atskaites, lai uzlabotu krājumu pārvaldību, paātrinātu pasūtījumu izpildi un prognozētu pieprasījuma tendences.

Drošība un atbilstība

Centralizējiet savus datus, lai uzlabotu precizitāti un pārskatāmību, vienlaikus atvieglojot kļūdu un ievainojamību atklāšanu un samazinot atbilstības riskus.

Kā mēs varam palīdzēt?

  • Ieviest biznesa analīzes rīkus, piemēram, Microsoft Power BI.
  • Nodrošināt šīs sistēmas lietošanas demonstrāciju un apmācību.
  • Izstrādāt un sagatavot datus izmantošanai sistēmā.
  • Sniegt derīgu padomu, ja rodas grūtības vai probēma.