Sazinieties ar mums
+371 64292414
+371 27828000
info@cognitioit.com
Pirm.-Piekt. 10:00 - 19:00
Mobilā aplikācija - izstrādes procesa apraksts
Mēs piedāvājam mobilo aplikāciju izstrādi, kuras pamatā ir Ionic-framework. Izmantojot Ionic, kļūst vieglāk izstrādāt hibrīda lietotnes mobilajiem tālruņiem. Izmantojot dažādus tīmekļa rīkus un valodas, piemēram, Angular, Typescript, CSS, JavaScript un HTML, varat izveidot mobilās lietojumprogrammas dažādām platformām.
Mūsu izstrādes piemērus var redzēt zemāk esošajā galerijā.
Cik ātri var izveidot mobilo aplikāciju?
Izstrāde parasti notiek no trīs līdz deviņiem mēnešiem (ja nepieciešams, ilgāk, atkarībā no Pasūtītāja prasībām).
Aplikācijas apjoms un funkcijas atspoguļojas mobilās aplikācijas izstrādes procesa ilgumā.
Mobilā aplikācija - izstrādes procesa posmi
Mobilās aplikācijas izstrādes laikā Pasūtītājs un Izstrādātājs mijiedarbojas. Pats process sastāv no vairākiem posmiem, kuru īss apraksts ir sniegts tālāk.
Izstrādes stratēģija
Mobilo lietotņu izstrādes process sākas ar izpratni, kāpēc mobilā lietotne varētu būt labs problēmas risinājums, un pēc tam izlemjot, ko un kā izveidot.
Stratēģijas fāzē tiek iestats savas lietojumprogrammas mērķi un veiksmes rādītāji, tiek izpētīts klientu vajadzības un tiek identificēti savas lietojumprogrammas lietotāji un lietošanas gadījumi.
Šajā posmā arī sāk domāt par mārketinga soļiem, kas saistīti ar lietojumprogrammas palaišanu.
Izstrādes plānošana
Plānošanas stadijā tiek saskaņoti mobilo aplikāciju izstrādes procesa parametri: tehnoloģija, laiks, izmaksas.
Tagad Pasūtītājam ir priekšstats par to, kāda mobilā aplikācija tiks izveidota un kādas tehnoloģijas tiks izmantotas.
Šajā posmā tiek izlemts, kuras funkcijas tiks izveidotas, kādā secībā un kādos termiņos. Tiek nosakts atskaites punkti un tiek izstrādāts projekta plāns, kas ļaus ievērot plānotos termiņus.
Mobilā aplikācija - Dizains
Mobilās aplikācijas izskats, iespējas un funkcijas sāk veidoties jau projektēšanas stadijā.
Šajā posmā tiek apkopoti lietotāja mijiedarbības scenāriji, lietotāja saskarnes un lietojumprogrammu stāvokļi tiek izstrādāti dažādos lietotāju mijiedarbības scenārijos.
Vienojoties ar Pasūtītāju, šajā posmā Izstrādātājs var izveidot prototipu un sniegt ieteikumus lietotāja interfeisa izveidei, lai veiktu koncepcijas pārbaudi vai savāktu klientu atsauksmes agrīnā stadijā. Tādā veidā tiek izstrādātas dzīvotspējīgas lietojumprogrammas.
Mobilā aplikācija - Izstrāde
Lietojumprogrammu izstrāde attiecas uz programmatūras izstrādes fāzi. Šis ir posms, kurā Izstrādātājs izveido tehnisko arhitektūru, izvēlas izmantotās tehnoloģijas (t.sk. saskarni, servera daļu, datu bāzi, API utt.), definē galvenos posmus, izstrādes ciklu un ievieš lietojumprogrammas programmēšanu.
Mobilā aplikācija - Testēšana
Testēšana ir svarīgs posms mobilo aplikāciju izstrādes procesā. Bez testēšanas jūs nevarat būt pārliecināts, ka tas darbosies, kā to gaida lietotāji, un darbosies vidē, kurā tas ir izvietots.
Šajā posmā tie nodrošina kvalitātes kontroli, izveidojot testa gadījumus, lai novērtētu lietojumprogrammas lietojamību, veiktspēju, stabilitāti un drošību visās ierīcēs, kurām tā ir paredzēta.
Lietojumprogrammu stresa testēšana tiek veikta arī nepieciešamības gadījumā, lai nodrošinātu, ka lietojumprogrammas arhitektūra var mērogot, lai apmierinātu negaidīti lielu pieprasījumu skaitu.
Mobilā aplikācija - Palaišana
Mobilās aplikācijas izstrādes procesa pēdējais posms ir palaišana. Kad lietojumprogramma ir izvietota, lietotājiem, kas to izmanto, ir jāsniedz atbalsts, kā arī jāveic pastāvīga mobilās lietojumprogrammas uzraudzība un apkope, lai nodrošinātu, ka lietojumprogramma ir pieejama un darbojas, kā paredzēts.
Mārketinga kampaņas un aktivitātes, kuru mērķis ir veicināt lietojumprogrammu pieņemšanu, bieži vien sakrīt ar šo posmu.
Lietojumprogrammas izmantošanas laikā Pasūtītājs var pieņemt lēmumu par aplikācijas uzlabojumiem vai izmaiņām, kas prasīs Izstrādātājam papildu darbu.